Startsida   Priser   Schema   Ledarna       Styrelsen   Föreningen   Arkiv   Kontakt
 
     
   
   

Styrelsen

Ordförande Jocke Fryklund jocke@danskompaniet.se
Sekreterare Jens Larsson jens@danskompaniet.se
Kassör Mika Jeppsson mika@danskompaniet.se
Ledamot Pernilla Weirum pernilla@danskompaniet.se
Ledamot Joakim Kullman  
Ledamot Malena Albertsson malena@danskompaniet.se
Ledamot Sandra Herrlin sandra@danskompaniet.se
Suppleant Johanna Blohm johanna@danskompaniet.se
Suppleant Heidi Evertsson heidi@danskompaniet.se
Revisor Jaana Sidling -


Länkar
Svenska gymnastikförbundet [länk]
Svenska Idrottsförbundet [länk]
Blekinge Idrottsförbund [länk]
Idrott Online -Danskompaniet [länk]